ZPRÁVY

28. DUBNA 2020

TOMÁŠ ZAJÍC PŘESTUPUJE DO BANÍKU

 Útok Baníku Ostrava posílí od léta třiadvacetiletý forvard Tomáš Zajíc. Po skončení smlouvy ve Slovácku odejde na Bazaly jako volný hráč. Smlouvu podepsal na tři roky s následnou opcí. 

 zajc bank

Tomáš Zajíc při podpisu smlouvy v Baníku. (foto: fcb.cz)

 

24. ÚNORA 2020

POD BLANÍKEM BUDE HRÁT I FILIP VEDRAL

Po Bernardu Frizonim se po bájnou horu Blaník stěhuje i mladý obránce Filip Vedral, který přichází na hostování do FC Sellier&Bellot Vlašim z FC Vysočina Jihlava.

 

Filip Vedral (foto fcsbvlasim.cz)

 

17. ÚNORA 2020

BERNARDO FRIZONI PODEPSAL VLAŠIMI

Brazilský záložník Bernardo Frizoni podepsal profesionílní smlouvu s týmem FC Sellier&Bellot Vlašim. Fotbalista původem z Rio de Janeira působil předtím krátce ve vietnamské klubu SHB De Nang, kam odešel z Viktorie Žižkov.

 

 

 Bernardo Frizoni ve vlašimském dresu. (foto fcsbvlasim.cz)

 

 9. PROSINCE 2019

JAN STEJSKAL PŘESTOUPIL DO MLADÉ BOLESLAVI

Třiadvacetiletý gólman Jan Stejskal si svými podzimními výkony v nejvyšší soutěži řekl o stabilní místo na prvoligové soupisce FK Mladá Boleslav, se kterým podepsal 9. prosince minulého roku novou prefesionální smlouvu. Pardubický rodák tak proměnil hostování z FC Hradec Králové v přestup do města automobilů.

 Majitel agentury TPFC Kamil Řehák s Janem Stejskalem po podpisu smlouvy v Mladé Boleslavi

Majitel agentury TPFC Kamil Řehák s Janem Stejskalem po podpisu smlouvy v Mladé Boleslavi. (foto FKMB) Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio