Kamil Řehák

 

jurasek

MATĚJ JURÁSEK

útočník

SK Slavia Praha

 


Zajic Tomas

TOMÁŠ ZAJÍC

útočník

1. FC Slovácko


oplustil vysocina

MAREK OPLUŠTIL

stoper

FK Viktoria Žižkov


marcotulio

MARCO TULIO

levý obránce

FK Mladá Boleslav


obadal

KRYŠTOF OBADAL

útočník

SK Slavia Praha

 


Stejskal-hradec

JAN STEJSKAL

brankář

FK Mladá Boleslav

 


 

  » Kompletní seznam hráčů

Licencovaný fotbalový agent FAČR

 

Fotbalu se věnuji od svých 7 let, kdy jsem hrál v klubu SK Slavia Praha ve všech žákovských a později dorosteneckých kategoriích. Hráčskou kariéru jsem ukončil v roce 1988.


Od roku 1993 do roku 1996 jsem působil v managementu SK Slavia Praha – fotbal, kde jsem zastával různé funkce od sekretáře klubu až po sportovního manažera klubu. V době mé působnosti dosáhl klub výrazných úspěchů jak na domácí scéně – titul 1996, tak i na mezinárodním poli, kde byl v roce 1996 v semifinále poháru UEFA.


Od roku 1996 až do roku 2003 jsem spolupracoval s hráčským agentem Pavlem Paskou v agentuře ISM, která zastupovala špičkové české reprezentanty, jako např. Pavla Kuku, Radka Bejbla, Tomáše Rosického, Jana Kollera nebo Milana Baroše.

 

Licenci fotbalového agenta jsem získal v roce 2003, ale dlouhou dobu jsem se věnoval jiným obchodním aktivitám. Manažerské práci fotbalového agenta jsem se znovu začal věnovat v roce 2010, kdy jsem vybudoval vlastní agenturu. Ze začátku jsem se zaměřoval především na fotbalisty ze zemí bývalé Jugoslávie, nyní však úspěšně spolupracujeme i se špičkovými českými hráči a mladými talenty.

 

 


fb2Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio